Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 17:21

Комунальний заклад "Великознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Вчимося жити разом"

      Коли на сході України розпочався збройний конфлікт і величезна кількість родин з дітьми стали вимушеними переселенцями, виникло багато проблем з їхньою адаптацією на новому місці проживання. Частина дітей перебувала в стресі через побачене вдома, частина не могла звикнути до нової школи, вчителів, знайти нових друзів, у декого були усі ці та безліч інших проблем.
       Проект «Вчимося жити разом» було ініційовано представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру» виділила на його реалізацію 800 тисяч євро.
       Представництво  ЮНІСЕФ в Україні залучило до виконання проекту «Вчимося жити разом» дві організації.
       Перша – це громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту, яка виконує проект в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок.
       Другим виконавцем проекту «Вчимося жити разом» є Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», який виконує проект в частині надання психосоціальної допомоги.
        З 30 травня по 01 червня, 01 по 03 червня   та з 15 по 17 червня 2016 року  у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти  відбувся тренінг для вчителів початкової, основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

        На триденному  тренінгу були присутні представники різних навчальних закладів Запорізької області, де впроваджується даний проект.
        Від Великознамянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 в роботі тренінгу взяли участь:  вчитель початкових класів  Попадинець Тетяна Анатоліївна, вчитель основ здоров’я , української мови та літератури  Сапожникова Тетяна Володимирівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Іванова Зоя Віталіївна. Перший день розпочався зі знайомства учасників, також було представлено вступні презентації з даної тематики та проведено демонстраційний тренінг. Цього ж дня було розподілено тренінги між вчителями для подальшої їх демонстрації. Другого та третього  дня відбувалось представлення тренерами підготовлених уроків.  На тренінгу обговорювались пропозиції і рекомендації щодо удосконалення розробок занять.
      Останній день був також присвячений обговоренню тренінгу загалом. Було представлено підсумкові презентації та з’ясовано усі питання, які виникли протягом навчання. Цього ж дня відбулося урочисте вручення сертифікатів. Наші вчителі  дізналися багато нового про тренінгову систему та методику викладання, спробували себе у ролі тренерів та учнів.
В цьому навчальному році вчителі  обов’язково будуть впроваджувати цю систему викладання на своїх уроках та в позаурочний час.

    Для повного уявлення картини даного тренінгу пропонуємо вашій увазі фотозвіт.

    Більш детальну інформацію  про проект можна знайти на сайті www.autta.org.ua, www.helte.org.ua, www.wordshelp.com.ua.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
uCoz